portal osiedli, dzielnic i miast

Katowice - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Laserowa korekta wzroku w Katowicach
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Laserowa korekta wzroku w Katowicach

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Wisniewicz 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lis 21, 2019 14:44
Posty: 6
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 14:55    Temat postu: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Jakie macie zdanie o laserowej korekcie wzroku? Ja ostatnio przeszedłem własny zabieg w katowickiej klinice Optegry i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, wada została zneutralizowana, nie muszę już nosić okularów, czego nigdy nie lubiłem, podobnie zresztą jak soczewek. Trochę się bałem, ale zaangażowanie i profesjonalizm lekarzy pomogły mi przełamać uprzedzenia i podjąć ostateczną decyzję, której nie żałuję. Podziękowania należą się też doktor Ewelinie Kowalczyk, świetna profesjonalistka.
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 15:33    Temat postu: Re: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Ja poważnie zastanawiam się nad takim zabiegiem. Musze tylko jeszcze trochę poczekać aż wada mi się ustabilizuje.
karnina 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Sie 12, 2016 20:59
Posty: 291
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 19:04    Temat postu: Re: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Nie ma co się zastanawiać tylko jak najbardziej zapisywać na zabieg.Po laserowej korekcie można widzieć zupełnie normalnie. Wadę można szybko i bezpiecznie zminimalizować do zera. u mojej córki mimo stresu to się właśnie udało zrobić. Ale nie w Katowicach tylko Gliwice polecam i https://pryzmat-okulistyka.pl/ jedna z najlepszych poradni okulistycznych na Śląsku. Poradnię gdzie można przejść klasyfikacje do zabiegu mają też w Rybniku. Sama laserowa korekcja zależy od metody użytej i wynosi od 2200 do 2800 za jedno oko oczywiście. Myślę że to korzystnie biorąc pod uwagę obecne ceny w całym Śląskim czy na Mazowszu na przykład. A tu pewna jakość jest.
kaki22 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Pią Gru 20, 2019 11:01
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 12:45    Temat postu: Re: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Korekcja laserowa jest świetna, życie bez okularów jest dużo prostsze.
_________________
złote numery
crispina 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Mar 05, 2020 23:47
Posty: 40
Skąd: polski

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 22:58    Temat postu: Re: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Powiem szczerze: wierzę w skuteczność tego zabiegu ale bym się bała. Za tydzień mam umówioną wizytę u okulisty, bo mam wrażenie, że mój wzrok się pogarsza, ale z tego co czytałam na stronce https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/choroby-oczu wnioskuję, że to nie jest jednak jakaś poważna wada, być może tylko zespół suchego oka. Jeśli natomiast okaże się, że jednak faktycznie mam dioptrię, to na soczewki się zdecyduję.
pu55ni 
   

Nowy na forum


Wiek: 48
Dołączył: Pią Paź 16, 2020 15:56
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 16:05    Temat postu: Re: Laserowa korekta wzroku w Katowicach

Super sprawa, inwestycja na wiele lat, a przede wszystkim wygoda
_________________
dieta pod drzwi
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama