portal osiedli, dzielnic i miast

Katowice - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Kominek w salonie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kominek w salonie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kaziac 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 17, 2014 17:39
Posty: 252
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 23:35    Temat postu: Kominek w salonie

W jakiej części salonu najlepiej postawić kominek?
Malicka 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Nie Kwi 23, 2017 0:30
Posty: 162
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 0:43    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Dobre pytanie jak nie masz projektanta wnętrz ani gotowego projektu, to mogę podpowiedzieć, że moim zdaniem najlepiej, żeby kominek był vis a vis głównego okna w salonie. Zwykle jest to miejsce, gdzie przebiegają instalacje kominowe i będzie wygodnie podłączyć system grzewczy np. z wkładem wodnym. takie wysokiej jakości wkłady do kominków Katowice będą wydajne, bezpieczne i ekologiczne.
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Skąd: Gdańsk - zaspa

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 23:25    Temat postu: Re: Kominek w salonie

kaziac napisał:
W jakiej części salonu najlepiej postawić kominek?


Myślę, że lokalizacji musi być zgodna z projektem domu. Chyba, że nie kupujesz gotowego tylko zlecasz architektowi. My mamy w centralnej części, na przeciwko kompletu wypoczynkowego zamiast telewizora. Uwielbiam jesienne i zimowe wieczory przy skwierczących płomieniach. Zastanawiam się co postawić na kominku. Myślałam o zdjęciach, ale mąż namawia mnie na zabytkowe świeczniki ze sklepu https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/3 Co myślicie o tym pomyśle?
StoneGranit 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Czw Mar 28, 2019 7:49
Posty: 2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 14:15    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Nie wiem czy to pytanie tyczy sie starego domu czy w budiowie? Najlepiej postaw go w pobliżu instalacji kominowej. Jezeli uważasz że bardziej będzi Ci pasował w innym miejscu to przerób instalacje a wcześniej spytaj sięspecjalisty
.
Wisniewicz 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lis 21, 2019 14:44
Posty: 6
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 15:10    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Gdzie postawić kominek to jedna sprawa, ale trzeba też mieć na uwadze, że kominek najpierw musi się dobrze prezentować i ciepło grzać by w ogóle był sens go wstawiać, bo jeśli zdecydować się na byle co, to lepiej nie decydować się wcale. Ja kupiłem kominek od producenta Kratki.pl i jestem bardzo zadowolony nie tylko jego efektywnością, ilością ciepła jaką daje, ale też stroną estetyczną, eleganckim designem. Myślę, że jeśli chodzi o aranżację zawsze należy łączyć pożyteczność z estetyką.
mik.nak1 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Śro Gru 04, 2019 14:30
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 9:49    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Bardzo fajnie wygląda taki kominek w domu.
_________________
fotowoltaika toruń
MixMax45 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lip 27, 2019 11:20
Posty: 62
Skąd: Olsztyna

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 11:19    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Remonty i aranżacja wnętrz to bardzo fajne i trudne zagadnienie. W końcu robimy coś co będzie trwało przez lataCSmile
Ostatnio przeglądałem sobie różne aranżacje i znalazłem coś naprawdę fajnego. Zerknijcie - https://www.paradyz.com/inspiracje/nowoczesna-przestronna-sypialnia-z-biblioteka. Jak ktoś nie ma pomysłu to myślę, że takie rozwiązania mogą być naprawde bardzo urokliwe
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 20:06    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Jak o salonie mowa to oprócz kominka polecam także zainwestować w nowe meble. Na stronie www.umeblowana.pl można kupić wszystko w dobrych cenach. Ostatnio zamawiałam tam meble młodzieżowe, polecam są solidne i funkcjonalne
rikos123 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 14, 2018 11:29
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 0:15    Temat postu: Re: Kominek w salonie

widze ze wieksza aranzacja sie szykuje, polecam ci zainwestowac w nowe oswietlenie, np takie https://www.strefalamp.pl/italux-lampy ostatnio jest modne. Widzialem w sklepie strefalamp.pl ze mają korzystne ceny i mega duzy wybor
kowbojzwroclawia 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Pią Sty 31, 2020 12:49
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 13:14    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Ładny kominek wszędzie wygląda dobrze!
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 23:05    Temat postu: Re: Kominek w salonie

polecam do salonu zakupić fajne i przytulne fotele https://meblehubertus.pl/kategoria-produktu/fotele na pewno będą się dobrze prezentować w salonie. Fajnie jest tak wieczorem po pracy usiąść w wygodnym kominku i zrelaksować się.
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Kwi 01, 2020 17:08    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Ja moge polecic firme RATUR https://kominki.ratur.com.pl mają w ofercie najwyższej jakości piece, kominki oraz biokominki. Także wkłady kominkowe zarówno powietrzne jak i wodne. Posiadają również niezbędny osprzęt do montażu kominków, w tym systemy kominowe, filtry, turbiny, kratki kominkowe, a także akcesoria kominkowe. Bardzo jestem zadowolona z ich prodkuktow a
mik128 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Paź 20, 2020 13:59
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 14:22    Temat postu: Re: Kominek w salonie

Kominek w salonie to coś o czym zawsze marzę, świetny klimat daje
_________________
przepustnice nierdzewne
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama