portal osiedli, dzielnic i miast

Katowice - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Szkolenia online
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Szkolenia online

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Alina88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Mar 09, 2018 10:28
Posty: 2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:32    Temat postu: Szkolenia online

Cześć, korzystaliście ze szkoleń online. Ja przyznam się, że nigdy. Mam swoją sprawdzoną firmę szkoleniową i jak tylko pojawi się coś w Katowicach albo okolicach to udaję się na ich szkolenia stacjonarne. I jestem bardzo zadowolona. Ale czasami przyznam, że czasu brak. I zastanawiam się czy szkolenia online też są dobre i wartościowe i czy warto z nich korzystać.
_________________
Kraków deweloper - mieszkania idealne dla Ciebie
Joana450 
   

Zaglądajacy


Wiek: 31
Dołączył: Pią Lis 10, 2017 15:23
Posty: 14
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Śro Maj 16, 2018 13:07    Temat postu: Re: Szkolenia online

Szkolenia online to na pewno spora oszczędność czasu, można się też dokształcać na swoją rękę, jeśli pracodawca nie chce lub nie może finansować nam szkoleń, kursów itp. Tutaj http://praca-slaskie.pl/ możecie poczytać o tym w jakich kierunkach warto się dzisiaj rozwijać – na pewno szkolenia związane z IT zwrócą się z nawiązką.
neptunka88 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Czw Lip 10, 2014 15:29
Posty: 116
Skąd: Gdańsk/W-wa

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 11:26    Temat postu: Re: Szkolenia online

Byle tylko mieć motywację i chęci do nauki.
Kajre45 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Paź 22, 2018 14:32
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro Paź 24, 2018 15:39    Temat postu: Re: Szkolenia online

Własny rozwój to podstawa w dzisiejszych czasach, bo technika cały czas idzie na przód. Zobacz jak działa lokalizowanie telefonu http://sprawdznumer.eu/a,ybam - super sprawa która sprawdza się w trudnych sytuacjach.
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 23:29    Temat postu: Re: Szkolenia online

Polecam szkolenia cnc wrocław
Dzięki ich certyfikatom można stać się bardziej atrakcyjnym na rynku pracy. Plusem duzym jest to, że kursy mają także zajęcia praktyczne, więc nie tylko sucha teoria. Trenerzy są bardzo zaangażowani, widać, że starają się dać jak najwięcej z siebie i w możliwie jak najprzystępniejszy sposób przekazać cenną wiedzę. Także zachęcam do skorzystania z ich usług.
gavik53 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Paź 30, 2018 11:59
Posty: 14
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:25    Temat postu: Re: Szkolenia online

Każde szkolenia wnoszą coś nowego. A jak zwiększyć zasięg swojej firmy? Zobacz czym są wizytówki NAP, tutaj dostępna jest lista serwisów nap. Takie działania mogą przyczynić się do zwiększenia widoczności twojej firmy jak również pozyskania nowych klientów.
Grale1987 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 10, 2019 13:43
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Chełm

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 12:27    Temat postu: Re: Szkolenia online

To prawda wizytówki nap dają wiele możliwości poznania nas jako firmy lokalnym odbiorcom. Warto też zadbać o swoją stronę internetową i jej optymalizacje np. z obsługa informatyczna trójmiasto.
Logotoro 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Lip 25, 2019 18:02
Posty: 79
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 18:23    Temat postu: Re: Szkolenia online

Jeśli chodzi o szkolenia dotyczące wszelkiej maści podnośników to mogę polecić firmę JLG. Bardzo dobre, profesjonalne szkolenia. Przy okazji nie jest drogo . Zresztą warto sobie zerknąć na stronkę - https://jlg.com.pl/szkolenia-na-podesty-ruchome/. Wygląda to naprawdę atrakcyjnie.
dorota45 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 22, 2018 22:24
Posty: 192
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 2:48    Temat postu: Re: Szkolenia online

My w firmie również współpracujemy ze sprawdzoną firmą zewnętrzną i szkolenia odbywamy w sposób tradycyjny. Jesli chodzi o wiedzę z zakresu BHP i PPOŻ to szkolenia przeprowadza u nas ta firma http://jared.pl/szkolenie-bhp-katowice/ myślę że mogę zaryzykować stwierdzenie, że są najlepsi na Śląsku a na pewno w Katowicach. Elastyczne podejście mają a sposób przekazywania wiedzy jest naprawdę interesujący. To nie są suche nudne wykłady na których się zasypia praktycznie, tu się słucha z zaciekawieniem. Jak za taką jakość usług cena jest naprawdę atrakcyjna, warto skorzystać. Są zawsze punktualni i odpowiednio przygotowani do zajęć.
mik.nak1 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Śro Gru 04, 2019 14:30
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 9:43    Temat postu: Re: Szkolenia online

Takie szkolenia są świetne tylko dobrze trzeba zaplanować naukę.
_________________
fotowoltaika toruń
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 17:28    Temat postu: Re: Szkolenia online

mik.nak1 napisał:
Takie szkolenia są świetne tylko dobrze trzeba zaplanować naukę.


ja zawsze korzystam ze szkoleń w trybie stacjonarnym. Ostatnio robiłam uprawnienia f gazy Super prowadzący, ciekawe materiały i niewygórowana cena za kurs. Dzięki niemu mam szansę na lepszą prace
AnnaMarie711 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Kwi 15, 2017 17:01
Posty: 15
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Śro Sty 15, 2020 14:24    Temat postu: Re: Szkolenia online

Nie jest trudno znaleźć byle jaką pracę, a z konkretnymi szkoleniami wasze kwalifikacje znacznie się podniosąSmile Pomyślcie co chcielibyście w życiu robić i zdecydujcie się na konkretne szkolenia, które wam to umożliwią. Tu takie miejsca jak https://megapraca.pl/katowice pomogą w szukaniu pracy. Jak już zrobicie dobre CV to nie pozostanie nic innego tylko rozsyłać i chodzić po rozmowach kwalifikacyjnych.
mik128 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Paź 20, 2020 13:59
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 14:25    Temat postu: Re: Szkolenia online

Często biorę udział w takich szkoleniach, inwestycja w swój rozwój to podstawa
_________________
przepustnice nierdzewne
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama